img01_3

Aktuality

 

8. VELETRH VYTÁPĚNÍ, ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ ENERGIE A VZDUCHOTECHNIKY

Zveme Vás na veletrh FOR THERM které se uskuteční 18.9. - 22.9.2018 v areálu výstaviště Praha - Letňany. Těšíme se na Vaši návštěvu v hale 4, expozice 4C16.

Představíme Vám:
- rakouské kotle firmy Hargassner ke spalování štěpky, pelet a kusového dřeva
- rakouské kotle Polytechnik pro spalování biomasy instalace až 100 MW
- přístroje Humimeter určené k měření vlhkosti

Celozávodní dovolená 30.7. - 10.8.

Upozorňujeme, že z důvodů celozávodní dovolené bude ve dnech od 30.července do 10.srpna omezen provoz. Děkujeme za pochopení.

Ochrana osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů a poučení subjektu, které společnost DŘEVO-PRODUKT SV,  spol. s r.o. přijala k 25. 5. 2018 v návaznosti na Obecné nařízení na ochranu osobních údajů (GDPR) naleznete na nasledujícím odkazu: GDPR - Dřevoprodukt v pdf

SILVA REGINA - TECHAGRO - BIOMASA

Zveme Vás na agrární veletrhy SILVA REGINA, TECHAGRO, BIOMASA 2018, které se uskuteční 8. - 12. dubna 2018 na brněnském výstavišti. Jedná se o společné největší veletrhy svého druhu ve střední Evropě. Navštivte nás na venkovní ploše F 002 ( u hlavního vchodu do pavilonu Z ) a v pavilonu Z na stánku 099.

V rámci této významné akce se uskuteční i přednáškové a diskusní bloky tematicky připravené tak, aby návštěvníkům veletrhů pomohly při řešení  jejich problémů spojených s využíváním biomasy . Program přednášek naleznete zde: Přednášky Biomasa 2018 v pdf

Stručná informace k přednáškám zde: Info o přednáškách Biomasa 2018 v pdf

Zveme Vás na 41.LESNICKÝ DEN V RALSKU, který se uskuteční 16.-17.června 2017. (oba dny od 8.00 do 17.00 hod., místo: Skelná Huť v Ralsku) bližší info - Leták v pdf otevřete zde.

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se uskuteční ve čtvrtek 11. 5. 2017 v sídle naší společnosti.

Veletrh 2. - 5. 2. 2017 v Praze - Holešovicích. Dovolujeme si Vás pozvat na 12. MEZINÁRODNÍ VELETRH VYTÁPĚNÍ KLIMATIZACE A ÚSPOR ENERGIÍ a 7. VELETRH KRBŮ, KAMEN A DESINGOVÉHO VYTÁPĚNÍ. Pokud máte zájem o vstupenku zdarma kontaktuje nás.

 

MŽP informuje - Dalších 300 milionů na kotlíkové dotace. Celý článek najdete zde.

NOVINKA !! Nové stránky produktů POSCH v moderní grafické úpravě si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

NOVINKA !! plně automatická vysokorychlostní pila POSCH AUTOCUT

AutoCut Plně automatická, efektivní a bezpečná vysokorychlostní pila. Optimální nastavení řezné délky, výkon 10 - 15 sprm za hodinu, průřez 23 cm. Zde se podívejte na video.


 

FACEBOOK  Nově najdete naši firmu, novinky a produkty POSCH na Facebooku. 

 

Novinka !!   Vysoce výkonné pily SmartCut 700 a EasyCut 700

SmartCut Plně automatická, pohodlná a bezpečná. To platí pro pilu SmartCut 700 s jedinečným automatickým posuvem dřeva se systémem SensoStart, pro ještě vyšší efektivitu a vyšší komfort obsluhy. Pila EasyCut 700  vás nadchne novým automatickým gravitačním posuvem. Více informací v sekci speciální stroje nebo v katalogu.

SpaltFix K-600 Vario

Spaltfix K- 600 Vario Výkonná řezací štípačka na palivové dřevo SpaltFix K-600 Vario řeže dřevo do průměru 60 cm. Na řezací části zařízení PowerCut 600 řeže obsluha pomocí ovládání joystickem dřevo na požadovanou délku. Z posledního metru lze pomocí hydraulické úpravy délky řezu z místa obsluhy produkovat stejnoměrné zbytky. Špalky se pomocí kolébky předávají přes 2m zásobovací pás k zařízení AutoSplit 600, které štípe automaticky kulatinu štípací silou 16 t. Posuv dřeva lze plynule nastavovat za účelem výroby polen s délkou hrany v rozmezí 5 - 10 cm. 

 

Novinky POSCH

Novinka !!  Řezací štípačka S-360

Posch S-360 Spolehlivé zařízení s velmi vysokým výkonem a robusní konstrukcí,to je Spaltfix S-360.Oproti předchůdci S-350 má o 20% větší výkon a silnější motor.Pracuje se štípací silou 12t, řeže a štípe palivové dřevo až do průměru 35cm.Dřevo je přiváděno 2m dlouhým podávacím pásem k vidiovému kotouči o průměru 900mm, kde ho podle nastavitelného dorazu přidrží hydraulický přidržovač optimálně přizpůsobený průměru dřeva.Po uříznutí je dřevo rozštípnuto na 2,4,6 nebo 8 kusů s délkou polen max 50 cm.Obsluha se provádí pohodlně jednoručním ovladačem.Stroj je vybaven také praktickým lomeným dopravníkem,proto lze tento kompaktní stroj jednoduše přepravovat. Štípací nůž se dá v několika krocích jednoduše odebrat a zařízení lze použít jako výkonnou zkracovací pilu bez štípacího nástroje. 

 

Posch S-360 PoschS-360 Posch S-360   Posch Třídič dříví  

 

 

 

 

Třídič palivového dříví LogFix

Třídič LogFix spolehlivě čistí polínka od nečistot jako volné třísky nebo kousky kůry. Přitom může být používán s libovolným strojem, který disponuje pásovým 4m dopravníkem. Díky otáčecím válcům na sedmi hřídelích se uvolňují nečistoty a padají přímo do kontejneru nebo na vynášecí pás.

Výhody na první pohled:

     > kvalitní, vysoce jakostní palivové dříví

     > velmi tichý provoz

     > kompaktní rozměry

Posch Třídič dříví Posch Třídič dříví Posch Třídič dříví   Posch Třídič dříví  

 

 

 

 

Řezací štípačka K-540

Posch K-540 Rozseknutí velkých kmenů rychle a pohodlně. Dřevo o průměru až 55 cm není pro Spaltfix K-540 žádný problém. Silou 15 resp. 35 t v jedné pracovní operaci dřevo rozštípne až na 15 polen. Již v seriovém vybavení pohodlné ovládání obouručním ovladačem poskytuje pohodlí na nejvyšší úrovni.Nastavitelný doraz dřeva zabraňuje jeho vzpříčení a zajišťuje plynulý pracovní proces. Díky dvoupístovému hydraulickému systému je docíleno rychlého vratného pohybu štípacího pístu čímž se zvyšuje hodinový výkon stroje.Hydraulická výklopná kolébka optimalizuje předání dřeva mezi oblastí řezání a štípání. Hydraulický manipulátor upraví dřevo na přísunu do optimální polohy. Technická dokumentace ke stažení ZDE 

PackFix Hydro

PackFix Hydro V jednom pracovním procesu budou polena zabalena k optimálnímu sušení, naložení a dopravení - čistě a cenově příznivě v pohodlných přepravních jednotkách. Na konci pásového dopravníku je umístěn plnicí buben na paletě a bude naplněn palivovým dřívím. Jakmile bude buben naplněn, připevní se k paletě fólie a rotační rameno naštípané dřevo obalí. Současně bude plnící buben pomalu zvedán nahoru a prodyšná fólie bude ovinuta okolo naštípaného dříví. Až budou všechna polena obalena, bude fólie na horním konci jednoduše odříznuta a zauzlena. Hotový balík je tak připraven k naložení a k odvozu. PackFix je vhodný pro stroje, které odvádějí hotová polena a jsou vybaveny pásovým dopravníkem jako CutMaster, AutoCut, Spaltfix a okružní pily s pásovým dopravníkem. Nyní se zesílenou konstrukcí ve stacionárním nebo mobilním provedení s různými druhy pohonu.

Speciální štípací stroj AutoSplit

Posch AutoSplit Vyrábí podpalové třísky podle požadavků zákazníka.Kulatina nebo hranoly se dostanou přes přívodní žlab a odpružený pás ke štípacímu noži ve tvaru "V".Zde se dřevo několikrát rozštípne v třísekundovém rytmu.Konečná podoba balení vyrobeného dřeva závisí na rozhodnutí , zda chceme mít podpalové třísky jen volně sypané nebo úhledně zabaleny a poskládány např. do rašlových(síťových) pytlů.Stroj AutoSplit lze doplnit o balicí zařízení,počítadlo motohodin,přídavnou sadu pro zpracování dřeva s délkou 120 až 150 mm a balící pytle.Technická dokumentace ke stažení ZDE . Odkaz na videoukázku ZDE .